یکشنبه 05 تیر 1401
فال زمستانی سال 94
جای تبلیغات شما

آخرین ارسالی های انجمن

درحال بارگذاری ....
عنوان پاسخ بازدید توسط
2523 70830 arman_2afm
7 4788 amirzarbakhsh
6 5005 start11
6 5895 roozferight
8 5739 roozferight
3 3690 roozferight
6 2945 roozferight
3 2294 roozferight
5 2532 roozferight
10 3897 roozferight
8 3068 roozferight
6 2795 roozferight
0 1192 neshat
تبلیغات

پنل کاربری
برنامه و بازی عاشقانه موبایل
آمار سایت
 • آمار مطالب
 • کل مطالب : 1146
 • آمار کاربران
 • افراد آنلاین : 1
 • آمار بازدید
 • بازدید امروز : 279
 • بازدید دیروز : 2,182
 • بازدید کل : 3,359,053
فال زمستانی سال 94
 • تعداد بازدید : 663
 • فال زمستانی سال 94

  در روزهاي آينده ممكن است كه ...

  فال شما چیست؟

  فال زمستانی خرداد ماه :

  در اين روزها يكي براي دلجويي يا تقاضاي كمك نزد شما خواهد آمد. شايسته است كه او را نااميد و دلشكسته نكنید. مطمئن باشيد كه متوجه اشتباه خودش شده... منفی بافی را كنار بگذارید، برای رسیدن به هر چیزی باید بهایش را بپردازي... مدركي به دست تو ميرسد كه برايت خيلي مهم است. يك دلخوري يا اختالف نظر را پيش خود بزرگ نكنيد و به آن شاخ و برگ ندهيد، چون خودتان بيش از طرف مقابل آزار خواهيد ديد. با او تماس بگيريد يكي تان بايد لجبازي را كنار بگذارد.
   
  فال زمستانی تیر ماه:
   
  متوجه خواهيد شد كه يك نفر به شما دروغ بزرگي گفته است. دلخوري شما به جاست ولي دامن زدن به اينجور مسائل، هيچ سودي ندارد به غير از آزرده شدن خودتان. بعد از اينكه با زبان نرم، به طرف مقابلتان فهمانديد كه متوجه كار زشتش شديد، بهتر است كه ديگر سكوت اختيار كنيد و هر بار كه او را ميبينيد، قضيه را به رويش نياوريد.سعي كن هميشه حس خوبي را به ديگران انتقال بدهي. يك معامله به شما پيشنهاد ميشود، بهتر است آن را انجام ندهيد، چون گرفتارتان خواهد كرد... به زندگي مشتركتان بيشتر فكر كنيد، تا چند ماه ديگر ممكن است اتفاقات خوبي براي شما بيفتد.
   
  فال زمستانی مرداد ماه:
   
  یك آشنايي تازه، نقطه نظرهاي تازهاي را براي شما پيش ميآورد. روزهاي تازهاي پيش رو داريد. لحظاتي كه قبال به ندرت آنها را تجربه كردهايد. ولي يادتان باشد كه حد اعتدال را در برقراري اين رابطه حفظ كنيد و به قول معروف، شورش را در نياوريد! خوش شانسيهايي در راه داريد. مقاري پول به دست شما ميرسد و متقابال خرج نسبتا بزرگي هم به گردن شما ميافتد. يك معذرتخواهي به يكي از دوستان يا آشنايانتان بدهكاريد! غرور، هميشه هم چيز خوبي نيست! خريد و فروش براي شما آمد دارد... با خانواده بيشتر باشيد و آنها را به حال خود رها نكنيد.
   
  فال زمستانی شهریور ماه:
   
  يك وضعيت حسادت آميز براي مدتي شما را با خود درگير خواهد كرد. اگر بگوييم »حسادت، چيز خوبي نيست و بهتر است حسادت نكنيد« يك حرف كليشهاي است! ولي حقيقتا بهتر است حسادت نكنيد! چيزي را كه از دست رفته ميپنداشتيد، دوباره به دست خواهيد آورد. بنابراين بهتر است افكارتان را در نگراني نگه نداريد و از افسردگي دست برداريد. پنهانكاري را كنار بگذار... اگر به شريك عاطفيتان، قولي دادهايد، حتما سر قولتان بمانيد و كارهاي زيادتان را بهانهاي براي بدقولي خود نسازيد.
   
  فال زمستانی مهر ماه:
   
  براي كاري، زحمت زيادي كشيدهايد، ولي به زودي متوجه ميشويد كه تالشتان بيثمر مانده و پروژهاي كه به شخص يا شركت مربوطه، تحويل دادهايد فعلا در حال تعليق درآمده! ولي درعوض، از جايي كه فكرش را نميكنيد، مقداري پول به دستتان خواهد رسيد.رفتارتان را مديريت كنيد. آدمهاي دوروبرتان را دقيقتر ببينيد و با هركس به اندازه ظرفيتش پسرخاله شويد! روياهاي شيرين و خبرهاي خوشي به زودي زندگيتان را تغيير ميدهد... درهاي خوشبختي به رويت باز ميشود... هر چقدر راحتتر گذشته را فراموش كنيد، آيندهاي درخشان در انتظار شما خواهد بود.
   
  فال زمستانی آبان ماه:
   
  به زودي تغييراتي در وضعيت كاري و يا مسكن شما پيش خواهد آمد. مالقاتي غيرمنتظره، برايتان مسرتبخش و اميدواركننده خواهد شد. در اين مالقات پيشنهاداتي به شما ميشود كه جدي گرفتن آن به نفع شماست. تنبلي و كسالت را از خود دور كنيد. با تمام توان و انرژي به كاري كه پيش رو داريد فكر كنيد، موفقيتتان تضمين خواهد شد. بدگماني نسبت به خود را برطرف كنيد، تا از عوارض منفي آن رها شويد. به مشكالت زياد فكر نكن... گذشته ها را ببخش... احساست را با كسي كه دوست داريد در ميان بگذار، آرامتان ميكند.
   
  فال زمستانی آذر ماه:
   
  نقاط روشني، در بخت و اقبال شما پديدار خواهد شد. احساس خواهيد كرد كه بعضي كارها و امور روزانهتان روي غلطك افتاده و چرخهاي زندگيتان روانتر ميشود.جوانان دمبخت ميتوانند نسبت به باز شدن بختشان اميدوار باشند!از طرف يكي از دوستان يا نزديكانتان پيشنهاد مشاركت در يك معامله به شما خواهد شد. صرفا، به رابطه دوستي يا خويشاوندي خود تكيه نكنيد و تمام جوانب امر را به دقت بررسي كنيد، قبل از آنكه پشيماني بيفايده باشد. صدقه بدهيد... تنشهايي كه اين اواخر در روابط عاطفيتان وجود داشتهاند رو به بهبود هستند، كافي است به خودتان و او زمان بدهيد.
   
  فال زمستانی دی ماه:
   
  در موقعيت يك رقابت حساس قرار ميگيريد اگر موفق نشديد، نااميد هم نشويد. سعي كنيد خود را زياد درگير خاطرات گذشته نكنيد؛ يك درگيري عاطفي در سالهاي دور، ذهن شما را به خود مشغول كرده كه دوباره پررنگ خواهد شد. بهتر است گذشته ها را فراموش كنيد و بدون هيچ نگراني به زندگيتان بپردازيد! اگر در حال حاضر مشكلي در رابطه عاطفيتان وجود دارد، سعي كنيد آن را به روشي مسالمت آميز حل كنيد، اين مواقع دلجويي بهترين كار است روي انرژيهاي مثبتتان بيشتر كار كنيد
   
  فال زمستانی بهمن ماه:
   
  یك مشكل بزرگ از سر راه شما برداشته ميشود. راهي هموار و روشن، پيش پاي شما باز خواهد شد. خيلي وقت است كه از آشنايان نزديك خود خبري نداريد، وقت را تلف نكنيد و همين حاال با آنها تماس بگيريد. خبرهاي خوشي از آنها خواهيد شنيد. توسط يكي از دوستان نزديكتان، غافلگير ميشويد. هديهاي به دستتان ميرسد كه از دريافت آن، خيلي خوشحال خواهيد شد. حرفهايي از روي احساس خواهيد زد كه البته حرف دلتان نيست... سعي كنيد هميشه حرفهاي احساسي نزنيد. از او فرصت بخواهيد تا در رابطه با پيشنهادش بيشتر فكر كنيد، او هم، اين موضوع را درك خواهد كرد.
   
  فال زمستانی اسفند ماه:
   
  به زودي احساس ميكنيد كه زندگي برايتان شيرينتر شده است. اين شيريني و حالوت را با ساير اعضاي خانواده و اطرافيانتان نيز قسمت كنيد. خيلي وقت است كه محبت خود را بيواسطه به آنها ابراز نكردهايد.به يك مهماني دعوت ميشويد. دعوت را رد نكنيد. كمي خوشحالي و نشاط براي تغيير روحيهتان الزم است.طي چند روز آينده پيغامي به دستتان ميرسد كه چندان برايتان خوشايند نيست. اما پس از آن است كه يك مشكل 20 ساله زندگيتان حل خواهد شد اگر حقتان را خوردهاند، آن را پس خواهيد گرفت... اگر هم نگرفتيد، او به راحتي نميتوان بخورد...
  نویسنده : عشق یخی تاریخ : دوشنبه 21 دي 1394 امتیاز :
  موضوعات : اخبار , فال ,
  نظرات
 • در قمست نظرات مشکلات و پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در جریان بگزارید.
 • این نظر توسط sara در تاریخ 6 سال پیش و 18:45 دقیقه ارسال شده است

  ......اوهوم.....جالب بود!

  این نظر توسط ARMAN در تاریخ 7 سال پیش و 10:51 دقیقه ارسال شده است

  ایوول بابا


  نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
  کد امنیتی
  رفرش
  کد امنیتی
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]